| Miaunet a întrebat:

Ati vazut ultimul episod din naruto? daca,, DA" atunci dati-mi va rog linkul de unde il pot vedea si eu.

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Http://anime.kage.ro/anime/naruto/naruto-215.php aici poti sa vezi toate ep cu Naruto Shippudem! Unul apare in fiecare joi.Vizonare placuta!
P.S Daca vrei si manga Naruto uite www.shinobi-fansub.com

| AleexNC a răspuns (pentru annahandball):

La Naruto simplu nu shippudem nu mai apar episoade noi?

| annahandball a răspuns (pentru AleexNC):

Nu.Seria e terminata si are 220 de episoade! Dar de ce nu urmaresti Shippuden daca ai vazut Naruto? Seria Naruto Shippuden este continuarea serie Naruto, numai ca personajele sun mai mari putin.(in prima serie aveau 12-13ani, air acum au 16-17 ani)...

| AleexNC a răspuns (pentru annahandball):

Pe bune ii continuarea \de la naruto? m-am uitat mai de mult la naruto dar nu la tot acum ma uit din nou sunt abia la episodu 100.

| AleexNC a răspuns (pentru annahandball):

Atunci daca este continuarea ma voi uita si la aia! Si am auzit ca la Naruto Shippuden inca apar episoada noi, nu?

| annahandball a răspuns (pentru AleexNC):

Da, momentan sunt 264 de episoade, dar unul nou apare in fiecare joi!

| AleexNC a răspuns (pentru annahandball):

Bine mersi ca mi-ai zis