| SerbanRambo a întrebat:

Cine imi da cont metin2 lvl mare (nu gol ) dau funda. Trimiteti pe serban_suiu@yahoo.com

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Dragă, laughing nimeni dar absolut NIMENI nu îţi va da un cont pe metin 2 lvl mare _ ieteme bune (prea multe pretenţii pentru o amărâtă de fundă )
Pe gratis? rolling on the floor
Nu îţi face speranţe.

| SerbanRambo explică (pentru 愛日本):

Ba desteptule din tot TPU-ul este macar unu care s-a plictisit de metin si are minte, nu ca tine

| 愛日本 a răspuns (pentru SerbanRambo):

Da, poate că este plictisit, dar totuşi atât de deştept este ca să nu dea un cont pe gratis. Este aşa de greu să îţi faci şi tu unu? Sau cumva eşti unu de ăla varză de are iteme la +1 laughing
Oricât de plictisit ar fi să ştii că nimeni nu dă un cont pe gratis. Dăă deşteptule!

| ionutkiller85 a răspuns:

Cumpar cont lv 61 war (gol) sa fie pe corp
adresa mea ionutkiller85@yahoo.com