| strengaritzza a întrebat:

Cine imi da niste programe bune de grafica, editare photo. Precizez, in afara de Photoscape, Picasa si Photoshop. Funda la cel care imi da cel mai bun raspus.

Răspuns Câştigător
| lintu08x a răspuns:

Lightroom, Corel, Ia-ti Photoshop 6, e spectaculos.

| strengaritzza explică (pentru lintu08x):

Lintu, imi dai link-urile de downloadare de la aceste programe?
Te rog mult! Ti-am dat funda. Astept link-urile.

5 răspunsuri:
| strengaritzza explică:

Nu vroiam program online. Nu imi plac alea. Programe cu instalare. Cum a dat SweetThings.

Răspuns utilizator avertizat
| vLd a răspuns:

Photo Intrument, http://www.befunky.com/create, Pizzap [ Online ] Adobe Photoshop Creative Suite. Sper ca te-am ajutat :).

| คlYselu a răspuns:

PicMonkey.com, Pizap.com si un program Photoscape. Eu le folosesc pe astea si sunt cele mai bune. Sper ca te-am ajutat Funda please :*