| VideoGame a întrebat:

Cine imi da si mie hackuri de metin2 dau fundizta a da si hacurile sa naiba virusi...

7 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

Incearca sa te impusti!

| catahardy a răspuns:

Dami id de mess si iti dau.happy

| SelenaDesire a răspuns:

De ce ai nevoie? laughing

| diablo2 a răspuns:

"[ia-ti un keylogger;) trimitele copiilor pe mess afli id si pw si ai un cont funda? sau daca nu scrie pe google www.m2-tools.com ai grija unele au virusi! funda? foloseste keylogger scrii contul tau si caracterul victmiei si ai toate lucrurile lui :D :))"] impuscate si vezii nu lua hackuri o sa ai ban mai repede

| AlecsPAD a răspuns:

Uite aici un site serios:
www.hacksnguides.wikiforum.ro
Free hacks No keylogger (ai acolo un tutorial de depistare/stergere a keylogger-elor) 2013 fara virusi!

| HawKShoOteR a răspuns:

Uite aici un site cu hack-uri : http://hackformetin2.wikiforum.ro/
Cauta la sectiunea HackForMetin2Ro

| leutzu_7399 a răspuns:

Sall mane baga id meu cati dau eu hack de yang merge 100% facut de me Leutzu_stefan dau pe gratis