| DyaElla a întrebat:

Cine imi da si mie un Horror f bun. Care sa te sperie... pana acum numai de speriat nu mi-a fost laughing plzz.
Sau poze infricosatoare ( in special vampiri... ceva ca sange)mersi :*

Răspuns Câştigător
| TokioFan a răspuns:

Paranormal Activity... te kkc de frica laughing

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The grudge!

| MirunaC a răspuns:

Cel mai horror film e Drum interzis 2:Fundatura.crede-ma e super horror:-s daca te poti uita la el pana la capat esti tare.un alt film sangeros e Dealuri insangerate.Dar primul e :-s:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exorcistul; sau hellraiser; sunt chiar foarte bune;
altul mai sangeros e saw 3

| stelistu30 a răspuns:

Drag me to hell 2009

| PinkySilvia a răspuns:

Paranormal Activity 1 si 2 love struck nu este cu vampiri... dar este infricosator, parerea meabig grin

| kissesfromhell a răspuns:

Cel mai dur film horror din toate timpurile : "Exorcistul". Incearca si "Exorcizarea lui Emily Rose". Bafta.

| Valentin21 a răspuns:

Pai eu stiu foarte multe filme horror majoritatea cu demoni,fantome posedari etc. : Constantine, The omen, Priest, The exorcist, The amytivile, Red rose, si multe altele momentan cred ca ajung cele mentionate vizionare placuta.

| daneil_9270 a răspuns:

Stiu eu cateva cu sange... The Frankestein Syndrome, Saw 1, 2, 3,4,5,6,7 daca te uiti direct la 5 sau 6 nu o sa intelegi nimic din tot filmul. Vizionare placuta laughing