| RockerChick a întrebat:

dati-mi cele mai infricosatoare filme horror pe care le stiti. vreau ceva cu fantome, morti si sange foarte mult happy
Mersi si funda pentru cel mai rapid raspunswinking

Răspuns Câştigător
| DeatHPupp3t a răspuns:

The Woman in Black
Silent Hill
The Ring
Dead Silence
Jennifer's Body
Drag me to hell
Amusement
House of Wax

18 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Roaga-te sa vina dimineata
Piranha 3D
Piranha 3DD
Liniste mortala

| vlad89c a răspuns (pentru MrAngelus):

I-ai dat cele mai proaste filme de groaza!
Alea is comedii in cel mai rau caz.

| MrAngelus a răspuns (pentru vlad89c):

Si crezi ca de asta mor eu?

| vlad89c a răspuns (pentru MrAngelus):

laughing nu, dar sunt niste prostii, asteptam sa vina dimineata ca sa se termine odata, ca muream de ras, e foarte prost facut.

| unknownn a răspuns:

Daca vrei filme infricosatoare, uita-te si tu la Best Gores sa vezi executii in direct, taieri de capete in direct...si toate astea REAL, nu filme trucate.

| mixxjim a răspuns:

De ce ai vrea sa vezi asa ceva?

| RockerChick explică (pentru mixxjim):

Nu am altceva de facut happy

| mixxjim a răspuns (pentru RockerChick):

Asta inteleg, dar de ce genul asta de filme?

| RockerChick explică (pentru mixxjim):

Mm nu stiu pur si simplu happybatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme online the van 4 cauta pe google am fost rapid si i film foarte horror!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ila a meu i cu oameni chinuiti legati si fierti si taiati am 12 ani si nu am putus sa dorm uitate la tot oricum sa stii ca am fost primul!

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Ooh, ce draaguuuutz! laughing))) pai. mie personal imi place seria SAW, are muuuult sange si e oarecum distractiv laughing). funda?

| TrustStyle a răspuns:

Wrong turn4, e cam sadic, the exorcist, cel mai al dreacu'

| 4ndr3i a răspuns:

Mirrors
Saw I II III IV V VI VII
Final Destination 1, 2, 3, 4, 5
Sunt destul de bune...

| WannaMore a răspuns:

"The woman in black" si "The ring" sunt foartee scary :*funda?

| adrian6 a răspuns:

Dead Snow

| razbunator02 a răspuns:

Vrei inricosator ie infricosator ok nu e cu sange morti zombie dar te sperie prima data e super misto dar a daua la descunda 28 pocc ai patit-o ca 3 sec dureaza inceputu cuprinsu doi care se saruta si incheierea scaryyy rau de tot la mine e prima a doua e gifura si a treia ma mai gandesc sper sa iti placabig grin PS mancam pizza dupa ce am terminat am baut cola si cand am vazut aoileuuuuuuu mi-a iesit sucu pe nassslaughing)))))))