| Mary2011 a întrebat:

Cine imi da si mie un titlu pentru o carte ( ceva de genul,, Fata din oglinda") sa fie ceva spectaculos waiting. Dau funda love struck!

Răspuns Câştigător
| Princess_7199 a răspuns:

Buna! Mie titlul care ai dat tu de exemplu mi se pare fainbig grin dar pot sa-ti dau si eu una : " Fata in fata" de exemplu.pacat ca nu stiu despre ce e vorba in carte happydar sper ca e de folos raspunsulhappy

1 răspuns:
| Dya_2387 a răspuns:

Ochii din umbra...zambet de diavol/vampir...luna in flacari.big grin funda?:*