| DJohnny a întrebat:

Cine imi explica si mie care din aceste 2 cladiri este Empire State Building? Si dupa ce imi spuneti care este sa-mi spuneti si ce cladire este cealalta daca stiti...

http://ro.wikipedia.org/wiki/Fi%C8%99ier:Manhattan_at_Du sk_by_slonecker.jpg

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Empire State Building este cea mica din spate, iar aia mare din fata, nu stiu... nu este atat de cunoscuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gresit! scuza-ma! cea mare din fata este Empire State Building, iar cea mica din spate se numeste Chrysler Building! pentru verificare scrie pe rand numele lor in google imagini, si-ti vor aparea pozele.