| Floriin7 a întrebat:

Cine imi face o lista cu cateva jocuri simulatoare? happy Funda...

3 răspunsuri:
| FuegoJr a răspuns:

De camioane: 18 Wheels toata seria, Euro Truck simulator, German Truck Simulator, Austrian Truck Simulator
De masini: Police Simulator, City Bus Simulator, Bus Driver, Taxi Simulator, NFS, GTA.
De sport: HandBall Simulator, WWE aproape toata seria, NBA aproape toata seria!
Diferite: Billiard simulator, Farming Simulator, Fishing Simulator, Landwirtschafts Simulator 2009 Gold Edition (e in germana), SchaeferHeinrichs Bauernhof Simulator, RailWorks 2 Train, Simulator TrailerShip Simulator Extremes. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NFS-urile sunt arcade nu sunt simulatoare noob... mai informează-te şi tu despre asa ceva inainte sa dai sfaturi.

| 7KoKos7 a răspuns:

Simulatoare la sport? Ok la footbal pentru. pc:Fifa 07, 08, 09, 10, 11(cele mai tari)
De masini:NFS
DE lupte(wrestling):Wee 2008, 2009, 2010 si 2011(cele mai tari).
Iar de baschet: NBA 07, 08, 09, 10, 11(cele mai tari). Sper ca ti-am fost de ajutor, apropo fundita?