| love10andra a întrebat:

Cine imi poate explica cat de cat cum sa-mi reinstalez windowsul?
Imi puteti dau un tutorial sau sa-mi explicati voi...P.Ctonguec-ul meu e in lb.romana!

FundaVOT!

5 răspunsuri:
| LoveStories a răspuns:

Nu poti sa ti-l instalezi tu singura. Ai nevoie de un specialist. Ca sa ti-l instaleze, va costa intre 50 si 100 de lei.

| s3v3n7 a răspuns (pentru LoveStories):

Nu chiar de un specilist.Doar unul care stie sa faca acest lucru happy
Si chiar nu e mare lucru.

| lolo22 a răspuns:

Bagi Cd-ul in pc il lasi 2 min.
Dai restart.
Inainte sa intre in windows o sa isi dea boot singur daca nu o sa te intrebe Booting from Cd - dupa care ii dai enter sau ce iti zice.
Astepti dupa care urmezi pasi cam atat, invata sa il reinstalezi singura nu mai da bani la altii ca nu se merita.

| Sc0rpi0n30 a răspuns:

Deci, nu e nevoie de un specialist, intreaba un prieten, este chiar simplu sa il instalezi, dar e greu de explicat are multi pasi, el te va ajuta, iti trebuie un DVD-R si discul de la windows, daca le ai cineva iti poate explica.

| Păpușikaaa1 a răspuns:

Bună.uite teaș putea ajuta însă spune-mi terog ce windows vrei să instalezitongue