| ѕнaмaη a întrebat:

Daca reinstalez de multe ori Windowsul pe hard se poate buli hardul? Explicati amanuntit. Daw funda

Răspuns Câştigător
| RaVuL a răspuns:

Nu eu in pc care il am de 5 ani am reinstalat windowsu de peste 100 de ori si nu am nimic prin reinstalarea windowsului intr-un fel reimprospatezi pc (funda daca te-am ajutat)

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai daaca il instalezi si il dezintstalezi toata ziua! logic ca ti se duce hardul!

| sKilL a răspuns:

Nu am ce amanunte sa-ti dau! tu reinstaleaza-ti windowsul pe Local Disk C. nu are ce sa pateasca Hardul! Succes!

| filiblox a răspuns:

Nu man, daca ii dai format cu optiunea quick iti va merge si mai repede si nici nu ti se va strica hardul, sistem de operare mnu dauneaza computerului tau, am testat eu am reinstalat despre 30 de ori windowsul si merge perfect. Incearca fara nicio problema. peace sign.

| xerox a răspuns:

Nu se strica daca il reinstalezi o data la 3 luni.

| LecSiee a răspuns:

NU happy nu are legaturawinking poti sa schimbi de nu stiu cate ori happy nu pateste nimic

| xK74l1nx a răspuns:

Da se poate "BULI" dar dupa foarte multe reformatari.Parerea mea ar fi sa nu il mai instalezi de multe ori sau sa stingi PC de la buton tinand apasat.deoarece asa se poate "BULI" PC. Sper ca am fost de ajutor. Daca vrei mai amanuntit lasa-mi id pe privat.Peace!