| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate face si mie cont pe instagram? puppy dog eyes Mesaj pe privat!

6 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Incearca sa iti descarci aplicatia instagram pe telefon, si conecteaza-te cu facebookul (iti spune acolo pas cu pas!). poate iti e mai usor asa!

| Assy99 a răspuns:

Daca ti-l fac trebuie sa platesc ceva?
Adica vreo taxa?

| Raluca1997 a răspuns (pentru Assy99):

Nu, dar iti trebuie Iphone, Ipad sau un sistem de operare Android..si mie nu imi merge de pe tableta.

| zuzzaa a răspuns:

Incearca sa iti descarci aplicatia instagram pe telefon, si conecteaza-te cu facebookul

| smileplease01 a răspuns:

Nu-ti poti face singura?raised eyebrows

| Raluca1997 a răspuns (pentru smileplease01):

Nu merge sa imi fac singura! happy