| alinutzu7 a întrebat:

Cine imi poate sa-mi spuna si mie cam cat costa un ipod touch generatia 3 la liber adica fara abonament.Sa imi spuneti cam cati lei nu pretul in dolari ca aia este in america, ca asa se vand in america.Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| cristi_8689 a răspuns:

Poi nu vad rostul abonamentului, dat fiind faptul ca este un player multimedia mai degraba, nu are functiile unui telefon(nu poti vb cu el, decat prin internet) Iar pretul aici ar fi in jur de 1 300 Ron
Dar uitate pe okazii il gasesti mai ieftin.