| cFlorin a întrebat:

Care sunt in mare diferentele intre iPod Touch generatia a 3-a si iPod Touch generatia a 4-a? Funda

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Conanry99 a răspuns:

In primul rand, la generatia a 4a ai camera incorporata. Poti sa te vezi cu alti prieteni cea ce nu poti face cu generatia a 3a.Generatia a 4a are un soft mai nou si mai mare viteza.Eu am avut generatia a 3a dar am vandut-o ca sa-mi cunmpar a 4a.Sunt extrem de multumita de el, si chiar este o mare diferenta.Si inca ceva.La gen. 4a. ai doua camere. Una in fata, alta in spatehappy

| Byankaswetlove a răspuns:

Generatile