| ingerashpierduth a întrebat:

Cine imi poate spune ce o se intample in Secretele de la palat in episodul 56?
Am vazut cateva secvente pe youtube dar nu prea inteleg
Vreau sa stiu ce o se se intample pentru ca am vazut filmuletul pe youtube si am vazut ca Yi-shin este intr-o lupta iar Deokman il tot striga dar nu stiu de ce
Vreau raspuns neaparatbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin
Dau funtitza promithappy

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Serialul "Secretele de la palat" abia a ajuns la episodul 37, de unde sa stiu daca ajunge la episodul 56...intra pr TVR1.ro si documeteaza-te in privinta serialului.

| Delicate a răspuns:

In palat are loc o revolta. Deokman si cu nepotul ei se imbraca in haine de soldati si incearca sa fuga din palat, dar oamenii lui Mi-shil ii prind si-i inconjoara, atunci Yu- shin ramine sa se predea si sa lupte, ca Deokman sa poata fugi!

| Delicate a răspuns:

Daca vrei, iti spun si ce a fost in ultimile episoade: Seondeok devine prima femeie-rege, dar nu se casatoreste, insa ramine cu gindul la Yu-shin. Bi-dam trece de partea oamenilor mamei sale, dar apoi este omorit. Yu-shin are rangul de comandant. In clipa mortii, Bidam pronunta numele Deokman. Filmul se termina cum regina moare, iar linga ea e Yu-sin.Aceasta si ma enerveaza - sf. dramatic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andantino moare iar Belinda apare in chiloti in public si la nunta ficei sale cu un vecin in putzica goala happy