| ingerashpierduth a întrebat:

Cine imi poate spune cine este pe coperta Popcorn de luna aceasta, care sunt principalele titluri si ce postere contine fiindca nu imi merge site-ul sa pot vedea?
Va rog mult
As intra eu dar nu merge siteul nu stiu de ce
funditabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| RecycleBin a răspuns:

Pe coperta este miley cu taylor swift imbratisate, si mai jos ke$ha.
postere:
tokio hotel, ch.aguilera,dragon age, shrek, shakira, love summer
wallpaper:
miley cyrus
mega poster:
rihanna si twilight
cuprins:
psiho test de vara-ce sanse ai in dragoste
calorii-copii XXL ai hollywood-ului
exclusiv:shakira se da de Gooool![interviu]
fremies:dragoste, lovituri si frustrari de vedeta
camuflaj:asa se ascund vedetele de paparazzi
eurovision:nemtoaica lena landrut meyer e no. 1

| Led a răspuns:

Buna! pe coperta sunt Kesha, Miley, Taylor Swift si mai multe poze cu postere:unu cu Shakira, cu shrek, cu rihanna, tokio hotel, miley cyrus, cristina aguilera si unu cu robert pattinson, kristen stewart si taylor launter.in revista scrie despre lena castigatoarea eurovisionului, despre miley care zice ca uraste muzica pop, despre lady gaga,, cea mai excentrica artista a lumii,, despre cearta dintre paris hilton si kesha, despre copii XXL de la hollywood, despre cum se deghizeaza vedetele sa scape de paparazzi, despre Mika care va concerta in romania (ala care canta melodia din reclama la orange) si cam atat cele mai importante titluri.
pa pa:*

| Melinik a răspuns:

Pe coperta este Miley Cirus, Kesha si Taylor Swift.Principalele titluri : Shakira se da de goool, Noul videoclip al lui CRBL e party-pesimist, Asa se ascund vedetele de paparazzi, Copiii XXL de la Hollywood.si km atat.Contine postere cu Rihanna, Twilight, Tokio Hotel, Cristina Aguilera, Dragon Age, Shrek, Shakira, si un wallpaper cu Miley Cirus. OFFF ce ma doare mainelaughing. Bye :X.

| pknike a răspuns:

Cheap Levis Shoes,Cheap Polo Shoes,Gucci Sneakers

Cheap Levis Men Shoes Paypal ( www.pknike.com )
Wholesale Dolce Gabbana Shoes ( www.pknike.com )
Cheap Air Jordan Sneakers Paypal ( www.pknike.com )
Cheap Sell Polo Men Shoes ( www.pknike.com )
Discount Puma,Lacoste Trainers ( www.pknike.com )
Authentic Men & Women Footwear ( www.pknike.com )
Paypal Gucci,Prada Sneakers For Sale ( www.pknike.com )
Cheap ED Hardy,Supra Shoes New ( www.pknike.com )
Cheap Discount D&G,Evisu Sho
Paypal Wholesale Coogi,Armani Shoes ( www.pknike.com )
China Supply Timberland Women Boots ( www.pknike.com )
Cheap Mauri,Hogan Shoes Dealer,Fanchiser Prada Shoes,Gucci Shoes China Market Wholesale Sandals s,T-shirts,Purses ( www.pknike.com ),Jean

All Products High Quality + Lowest Price !
Our Website: http://www.pknike.com ( Accepted Paypal Payment )
Mail: pknike888@yahoo.com.cine

Welcome to our website: http://www.pknike.com.
We are a foreign trade company that wholesales all kinds of brand shoes and clothing.
Such as Nike jordan,Dunk, Nike shox, Air max, Air force one, Adidas, Puma, Gucci, Prada,
Bape, Timberland shoes, t-shirts,jeans, shorts and so on.
Reliability is our strong point. And we can offer all COLORS and all SIZES.

| AnnMccoy a răspuns:

Pe coperta sunt: taylor swift, miley cyrus, ke$ha. postere cu:rihanna, tokio hotel, christina aguilera, dragon age, shrek, shakira wallpaper ca miley sh unu ca ea sh liam, ultimul este ca twilight. titlurile de pe coperta sunt: noul videoclip a lui CRBL, cum se ascund de paparazzi vedetele. calorii copii xxl de la hollywood. test de vara : ce sanse ai in dragoste. sh cel mai mare Frenemies: dragoste lovituri & frustrari de vedeta! asta a fost tot! fundita!?