| AlexTnic a întrebat:

Cine imi poate spune niste nume faine pentru metin 2? (pentru warrior) dau FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| Redd a răspuns:

ZeN xTime KenT9 danNNgeR 15lei anNonNyM menTa eLeMeNT t0x1c diabL0

| xpbauuxx a răspuns (pentru Redd):

Fara suparare dar tu le-ai inventat? le-am mai auzit pe toate laughing

8 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Wu-TaG bulaNNN WR3X MariusIK wM0arius0Mw Bolovan FreeWorld, WarriorX, RoirraW, IrraW

| mariaruxandra a răspuns:

RedAlert, Perfuzie, Thebest..., Devil.

| catalino200 a răspuns:

Incearca TotallyFame Metin2, rate 500%,iteme noi, mape noi, PVP-PVM (50-50) iteme modate, iteme noi in magazine tip NPC(de genu:Posedate,King,Sirius si mai noi).Va astept pe server, trebuie doar sa aveti un client cu mc.txt (server No-Ip no-hamachi), daca nu aveti puteti alege unul din cele de pe site-ul asta:http://4metin.ro/client-uri/client-uri-modificate-2011-2012-t66019.html.De aici e simplu, trebuie doar sa scrieti in mc.txt (care-l puteti gasi in clientul downloadat) sa in locuiti ce scrie acolo cu metin2allystarss.zapto.org.Salva-ti si va va merge.Va puteti face cont pe acest site de inregistrare: http://25.148.165.94/. Sante-ti toti bine veniti!
Metin2 Totally Fame by Ruff

Link client:http://4metin.ro/client-uri/client-uri-modificate-2011-2012-t66019.html

| MenταLµ a răspuns:

XZeteN, STra. ReciPUL, zxRENY. Lov3, IGMISmaralD

| MenταLµ a răspuns:

SgRiburits kkk2mn. ELea. aiueka. jrael. EKAfn. EAKd. jeja. jeanf. ueua, akcaje. keak, iealsl. sakneal, smokeas. leakd.aseasr.sargfd.gjhy.cxjk,eoe, JRY, R0B0T. Bkds. kids.kid. alea.

| valahu a răspuns:

Costel, Tantza, Geasmina, Ileana, Catrinela, Gica, Titi, Caldarushanu
Funda :-3?

| georgelucian a răspuns:

Cine imi poate spune cum sa-mi fac cont pe mondial dar clarr dau funda si vot
happy