| miru12nika a întrebat:

Cine imi poate spune o poveste de groaza traita de voi?

va rog sa-mi trimiteti povesti traite de voi!

Răspuns Câştigător
| pinkflower a răspuns:

Am si eu una, inca e de cand eram mica.Eram o multime de copii afara, mai pe inserate si povesteam. Cand deodata eu, am vazut un om, era cam intuneric si nu l-am putut vedea la fata, am vazut doar un om negru. Avea o palarie asa mai mare si parca tinea ceva in mana, o coasa, un bat... ceva nu mai stiu. Si statea si se uita la noi nemiscat. Faza era ca statea aproape de noi de 2 metri iar noi nu l-am vazut cand a venit, numai dupa ce am clipit, l-am vazut acolo. Apoi cand am vazut, am inceput sa o luam la fugaa. Ne era o frica de numa. O luna nu am mai iesit noaptea afaralaughing...si nici acum nu se stie cine sau ce a fost acea ''fantoma neagra''.

Mai am o poveste.
Intr-o noapte de vara, parintii mei plecasera la niste prieteni iar eu am zis ca raman singura acasa. Ma uitam la televizor. Am uitat sa iti zic ca bunica mea murise in urma cu o saptamana chuar langa mine.iar ultimele ei cuvinte au fost ''nepoata mea draga, trebuie sa iti spun ca eu nu...'' iar apoi s-a stins. Nu se stie ce a vrut sa spuna. Si sa continuam. se apropia ora 12 noaptea cand parca auzeam ca ma striga cineva. Am mers repede afara pe hol unde am vazut-o pe bunica mea, imbracata intr-o rochie alb-negru, cum iesea din casa si spunea incontinuu ''imi pare rau''. Apoi a plecat iar eu am inceput sa plang. NU stiam ce sa fac. Am sunat pe parintii mei care au venit in graba la mine. A fost groaznic.

Sper sa nu patesti si tu ceva de genu. Bafta!:*

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu e o poveste de groaza, e ceva real si a fost o mare tragedie.straight face un moment dificil am intampinat cand eram in clasa a 8 a. atunci a decedat sora mea, nu striam ce e cu mine, o luna nu am putut vorbi, ma asculta doar prin lucrari sau la tabla, nu se mai putea intelege nimeni cu mine, dar am avut intelegerea celor din jur si am trecut cu bine la scoala, in viata reala nici astazi nu imi vine sa cred ca sora mea nu mai este...
O zi cat mai frumoasa sa aihappy

| neca a răspuns:

Vorbesc pe mess de 3 zile cu cineva care se presupune ca e mort

| Dinamovistul101 a răspuns:

M-am masturbat prima data laughing)

| PaVeLCoSmIn a răspuns:

Mi-am rupt piciorul, nu a fost o experienta prea placutasad

| bogdy4444 a răspuns:

Am mers intro expeditie fara voia parintilor pe langa un lac am intrat ca intr-un fel de livada am auzit pasii venind inspre noi a fost oribil de infricosator! fund plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

| Attack20 a răspuns:

Cand aveam in jur de 10 ani, eram la tara si ma jucam cu niste baieti fotbal si fix in momentul cand incepusem, a venit un om la noi imbracat intr-un fel de halat alb fara puf lana sau alteceva pe halat si avea o masca neagra pe fata, si atunci el nea spart mingea apoi nea fugarit si in momentul acela am jurat cu toti sa nu mai jucam fotbal prin zona acea si eu il vizes de cel putin 5 ori pe saptamana.
Cius, PA PA!