| Robbu a întrebat:

Cine imi poate spune si mie un mesaj de La Multi Ani.Sa fie foarte frumos. Tin sa precizez ca e pentru sora mea.

Răspuns Câştigător
| deea_2716 a răspuns:

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.

4 răspunsuri:
| Vasya a răspuns:

Fii atent aici:
Catelus cu parul cret,
Sa ai Jeep-ul in cotet
Si o vila cu piscina,
Pe Madonna ca vecina!
O lopata pentru bani,
Sanatate...La Multi Ani!

Sau daca vrei ceva mai formal...
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet.
Sa fii mereu tanara, frumoasa si cu acelasi spirit vesel.

Sa nu ne uiti nici la 100 de ani. Viata sa-ti ofere clipe minunate si bucurii nemaiintalnite.

| CosmicKarma a răspuns:

Ce adunatura de ratati...suntem atati de prosti incat nici sa mai spunem singuri La Multi Ani nu mai stim? De liota de virgini cu poezii nu mai vorbesc, se vad cosurile si de pe ecranul monitorului...

| Sandysandy a răspuns:

Tiasi scrie o cartelaughing... uite te zic eu
Fie ca acesta zi sa fie una memorabila.Si fie ca anul urmator sa-ti aduca noi sperante,un alt inceput, noi aventuri, noi descoperiri...iti doresc sa ai parte de noutati si de minuni.Iti doresc succes.Iti doresc bucurie, pace si multa satisfactie.Si ca intodeuna dragoste.

| x3NoM a răspuns:

Sa fii mereu tanara, frumoasa si cu acelasi spirit vesel. Sa nu ne uiti nici la 100 de ani. Viata sa-ti ofere clipe minunate si bucurii nemaiintalnite.ITI DORESC DIN SUFLET, UN SINCER LA MULTI ANI!