| Inna_Pîrv_1998 a întrebat:

As vrea si eu un mesaj frumos pentru sora mea care are doar 8 luni. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ai ce mesaj, e prea mica sa inteleaga, abia a inceput sa percepe stimulii vizuali si auditivi. Doar joaca-te cu ea si acorda-i mai multa atentie.

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine cumpara-i o jucarie adecvata pentru varsta asta.Sau stie sa citeasca la 8 luni?

| Fatamuntilor a răspuns:

E prea mica sa inteaga...Joaca-te cu ea, zambeste-i, vorbeste cu ea.E tot ce poti face.

| Felys a răspuns:

Ce mesaj, ea oricum nu intelege nimic, sa creasca sa mearga sa vorbeasca si apoi o sa fie mult mai placut pentru amandoua