| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU sunt un baiat de 16 ani 17 aproape am si eu o problema sunt intr-o relatie la distanta totul este frumos dar imi este frica ca poate fata acea are pe cineva si de mine profita imi spune cuvinte foarte frumoase eu sunt un baiat foarte de treaba la locul lui nu fumez nu beau... si sunt un tip foarte fidel dar imi este frica pentru ca o data am intrat in pc ei sa ii instalez ceva si cineva ia trimis un mesaj cu un alint ea mi-a spus ca este iubitul sorei ei stiu ca si sora ei sta pe id ei

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Nu pune prea mult suflet, relatiile astea nu tin.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu iti fie frica, daca te-ar insela ai afla oricum si ti-ai da seama ca nu merita, dar din moment ce aveti o relatie frumoasa nu trebuie sa iti fie frica. Invata sa ai incredere in ea, si asa ve-ti trece peste toate. Aduti aminte ca vor fi momente bune si rele, asa ca succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Întotdeauna relaţiile la distanţă nu ţin!
Te pup!

| Epigonul a răspuns:

Relatiile la distanta esueaza in 90% din cazuri, crede-ma ca stiu ce spun. Daca ai impresia ca ceva dubios se intampla, da-i cartile pe fata intreband-o daca ea crede ca aceasta relatie mai are rost, pana cand se intoarce, ca presupun ca a fost cu tine dar a trebuit sa plece.Altfel nu are rost sa continuati.

| Raull7 a răspuns:

Pai daca o iubesti cu adevarat nu prea ar trebui sa-ti fie frica waiting...Si oricum eu nu prea cred in relatiile astea de la distanta straight face