| ornitoringfsa a întrebat:

Cine imi spune va rog : daca imi fac cont pe twitter imi trimit ei un mail cu care sa activez contul?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca tu facilitezi datele pentru ati crea un cont iti va veni la posta electronica un mesaj zicandu-ti ca e pentru activarea contului in twitter

| Sofffie a răspuns:

Bineinteles.

| funxhouse a răspuns:

Da, vei primi un mail de la ei happy funda? happy

| ornitoringfsa explică:

Pai altcineva si-a facut cont de pe adresa mea de mail(ieri am vrut sa imi fac si eu cont dar am vazut ca adresa era folosita). Eu imi verific din cand in cand mail-ul dar nu am gasit nici un mesaj de la twitter. Inseamna ca imi stie parola de la mess?

| Cata96 a răspuns:

Da o sa iti trimita un mail cu codul de activare sau un link pe care sa dai click sa se activeze direct
dureaza ceva timp daca nu ai primit in prima zi
bafta!
funda?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu eu mi-am facut...sad cineva a facut cont de pe adresa mea. dar nu mi-a aparut nici un mail de la twitter ...inseamna ca imi stie parola ala?