| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a întrebat:

Cine imi zice va rog cum sa sterg intrebarile puse de mine?

Multumesc.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In partea dreapta sus ai o rubrica de contact. Scrie acolo un mesaj, dand linkul intrebarii pe care o vrei stearsa si motivul pentru care vrei sa faci asta (trebuie sa ai un motiv serios, desigur). Raluca, adminul siteului iti va raspunde repede (in maxim 10-12 zile).

| Catalion a răspuns:

Nu ai cum sa o faci cand vrei tu. Trimite un mesaj privat administratorului site-ului prin intermediul "Contact", sus in coltul din dreapta si spune ca vrei sa-ti stearga intrebarea, dar trebuie sa ai un motiv serios ca altfel degeaba.

| Spintecatorul a răspuns:

Doar daca contactezi adminul vei reusi sa le stergi.

| T. AC a răspuns:

Asta as vrea si eu sa stiu
poate aflam impreuna.happy
dar ma tem ca nu se pot sterge din pricina ca trebuie sa fie o dovada pentru ce au primit altii puntaj sau fundite o arhiva straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimiti mesaj la contact in care pui link-urile intrebarii si o rogi pe Raluca sa ti le stearga.Nu e nevoie sa spui si motivul(pe mine nu m-a intrebat nimenihee hee)Se vor sterge in maxim 5 zile.