| LeerieVonTeese a întrebat:

Pot sa sterg intrebarile puse de mine?

3 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Îi trimiti mesaj adminului (Stela) prin care îi ceri să-ti şteargă întrebarile(la "Contact" sus).Pa, pa

| candora a răspuns:

A, mergi sus in colt la ''contact'' si trimiti un mesaj privat cum ca ai vrea sa ti se stearga mesajele, sau anumite mesajewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, normal ca poti.

Sunt doua posibilitati:
1. Dai click pe linkul asta, adica la sectiunea de sus, "Contact": http://www.tpu.ro/contact
De aici, urmezi pasii pe care ii vezi acolo, dar cu un motiv intemeiat. Eventual roaga-i frumos, citet sa iti stearga intrebarea, ca sa iti raspunda mai repede. Daca intrebarea are mai putin de 48 de ore, se va sterge fara nicio urma, dar daca trece doar va fi scoasa de pe contul tau.
2. Poti sa iti raportezi singura intrebarea si sa chemi pe cineva sa te ajute cu raportarea. La doua raportari, aceasta se va sterge automat.