| Floriin7 a întrebat:

Cine isi cumpara petarde anul asta?

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

Eu imi cumpar dar nu numai eu ci toti baieti pe la blocuri stangem bani si ne cumparam petarzi si apoi impartim pachetele

9 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Nicu 'cela din coltu' ulitii

| Broadband a răspuns:

Ce petarde frate

fac bomba din carbid si o bag in scara blocului, atunci bomba

sau cum am facut intr-un an la tara la rosiile, am fost dupa covrigi, asa se duce acolo si am bagat o bmb de aia cu carbid in tubu de la poarta a bunicii,

frate a baunit aia de 10 minute numa fum iesea din tubu ala,

rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Tiamat a răspuns:

Am auzit ca sunt ilegale.asa ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu vreau nu pot sa traiesc fara ele sunt suprerrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io pe fiecare an am avut cate 150 de cuti si anul asta o sa-mi iau 120 si vreo 30 de rachete si fluturasi feeling beat up not listening

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as cumpara dar nu am de unde.sunt din ocna-mures jud alba.cine are sa imi spuna.id meu este tony_h2o_kingbig grin

| davidmihali a răspuns:

Eu