| dianafofiu a întrebat:

Cine joaca Barn Buddy pe hi5? Acum a aparut o noua versiune si am nevoie de 20 neighbours. Am trimis invitatii prietenilor si sie i mi-au trimis mie dar nu stiu unde trebuie sa ma uit pentru a accepta invitatiile si pentru a-i avea la neighbours!

Imi spuneti si mie plzz unde sunt invitatiile pe care le trimit de la butonul ADD MORE NEIGHBOURS?

mSS mult, dau funditabig grin:*

Răspuns Câştigător
| nairpic a răspuns:

Salut! ca sa vezi invitatiile trimise de ei apesi notificari din meniul din stanga de pe hi5! sper ca te-am ajutat! iar acolo ai sa vezi invitatiile! pls fundita

20 răspunsuri:
| FeFy` a răspuns:

Eu sunt la nivelul 43 si am vreo 42 de prieteni!

| Logout a răspuns:

Trebuie sa te uiti pe mail happy

| Addaaa99 a răspuns:

Buna
eu sunt la levelu 34 si am 57 prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invitatiile pe care le primesti ar trebui sa apara la notificari, insa cred ca e vreo eroare la hi5 pentru ca am trimis multe si tot nu am decat cativa prieteni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La notificari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am draqi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la notificari si iti zice acolo daca ai invitatii sa devii neighbour! Daca ai dai become neighbour!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add si mie http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe linkul asta http://www.marianbarn.lx.ro/ si poti adauga cu japca orice prieten din lista ta de prieteni hi5 care joaca jocul;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu dau la aplicatii si dau adauga aplicatie ca ma invita ceilalti si tot nu se adauga ma intra in joc dintr-o data!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu sa fiu vecini cu tine trimite-mi ca vrei sa fi vecin pe adresa almasan horatiu hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe deaconescu cornelia si e o poza cu doi copii cu ochelari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi add si mie ca neighbour pe barn buddy, ca nu ma lasa sa dau add numai daca dau link-ul asta:
http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc, baga-ma si pe mine http://bobytuzz.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum intru in bb v2?

| ChypS a răspuns:

Intrati aici sa va am la vecini :D http://www.hi5.com/......pCanvas.do

| Denisa_9583 a răspuns:

Hey dai acolo unde iti daa la notificaribig grin
Si eu joc sunt nvl 50 si am 100 de vecinirolling on the floor

| Andy_1406 a răspuns:

Salut eu sunt la nivelul 190 si am vreo 170 de prietenibig grin