| Anddreiii a întrebat:

Sall. spuneti-mi si mie cum pot adauga mai multi vecini la barn buddy de pe hi5 dar fara sa trimit invitatii plss. dau funditzz.

Răspuns Câştigător
| ⋆☆•♥ღ♫bubulicky♫ღ♥•☆⋆ a răspuns:

Pai, intri la joc, si dai acolo la invita vecini(butonul ala albastru)selectioneaza prietenii si apasa send, daca iti da un link, dai copy paste la link(iti va da tot jocul barn buddy) iar apoi iti va scrie ca vei primi notificarea la sectiunea notificari, si in dreptul la notificare scrie become neighbords, apasa acolo siiii voila funda?

1 răspuns:
| ⋆☆•♥ღ♫bubulicky♫ღ♥•☆⋆ a răspuns:

Asa fac mereu si acum am vreo 50 de prieteni