| EnjoyTheSilence a întrebat:

Cum pot sa trimit cadouri prietenilor in jocul Barn Buddy pe Face Book sau pe hi5(noua versiune a jocului)? Dau fundita celui mai explicitwinking

Răspuns Câştigător
| princetongirl a răspuns:

Cand intri pe Barn buddy pe Facebook iti apare mai sus de joc Ferma Mea(my farm)... iar langa astea scrie Gifts(cadouri) si apesi acolo. dupa care alegi cadoul dorit si selectezi dintr-o lista prietenii care vrei sa primeasca cadoul.
La versiunea noua de Barn buddy de pe Hi5 nu cred ca are inca optiunea de a trimite cadouri. Am incercat dar nu merge.
Funda?

| Cosmin_Cosmin_1991 a răspuns (pentru princetongirl):

Mie nu-mi merge caci eu cind dau la cadouri mi se incarca dar asa tamine asa astept cind vreau sa cind vreau sa invit prieteni tot la fel

1 răspuns: