| Luciana_Măcinic_1998 a întrebat:

Cine ma ajunta si pe mine cu niste coduri de sub capacul pachetelor de tigari winston.

1 răspuns:
| Kinda a răspuns:

Mentionez ca nu e o intrebare e o cerere, am sa vin sa aduc la cunostinta de ce ceri astfel de coduri :
- „Momentul tau de libertate, din perioada 13 martie - 30 aprilie 2017 "
La Campanie participa numai pachetele Winston cu avertismentele noi de sanatate, care vor avea tiparit pe interiorul capacului pachetului un cod alfanumeric de 9 caractere.
La aceasta Campanie poate participa orice persoana fizica, fumatoare,
cu varsta de minim 18 ani impliniti pana la data inceperii Campaniei, cu cetatenie romana si cu domiciliul stabil in Romania
(denumita in continuare ’’consumator’’ sau ’’participant’’),
cu exceptia angajatilor, administratorilor si asociatilor Organizatorului
si ai societatilor din grupul JT International Romania (ex: JT International Manufacturing SA si JT International (Romania) SRL),
ai celorlalte societati comerciale implicate in organizarea si derularea Campaniei
(precum The HUB Partners SRL, FCB Bucharest SRL, Republika Interactive SRL, Webtailors SRL, Netopia SRL,
Lion Communication Services SA, Mercury Research SRL,
City Promotions SRL, Strawberryfields International SRL, Ipsos Research SRL, Mappers Consult SRL),
ai magazinelor /
unitatilor comerciale unde se comercializeaza Produsele participante la Campanie sau care sunt implicate in acordarea premiilor Campaniei, precum si membrii familiilor tuturor celor mentionati (sot/sotie, rude/afini pana la gradul II).
~~~~~~~~
TIPURI DE CODURI CU CARE SE POATE PARTICIPA LA CAMPANIECoduri din pachet / Coduri cadou / Coduri bonus /
- Un participant va putea introduce in Campanie maximum 10 coduri unice de participare valide pe zi,
indiferent de metoda de inscriere; ziua de Campanie incepe la ora 00:00:00
(exceptand prima zi, cand incepe de la ora 08:00:00) si se termina la 23:59:59
~~~~~~~~~
Minutele de libertate reprezinta "moneda" Campaniei ’’Momentul tau de libertate, din perioada 13 martie – 30 aprilie 2017’’. Participantii vor putea colecta minute de libertate pe baza activitatii lor in cadrul Campaniei. Minutele de libertate vor putea fi folosite ulterior de catre participanti pentru a avea sanse de castig la premiile Collect&Get. -
https://econcursuri1.blogspot.ro/2017/01/concurs-winston-2017.html nu e frumos profiti de un site pentru a iti acorda victoria sad.