| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta cu un fms? pentru ca am avut un arc corn fms si pumnale de lv 30 toate...si erau toate+6 si m-am dus sa le fac la +7 si ce credeti sad mi-au esuat crying acum nu mai am arma deloc cine ma ajuta ii dau funda! id:paianjan92@yahoo.com nume in cont AsasinGirlRo sau TheWolfy
multumesc

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DoctorWhoXD a răspuns:

Doamne...ce milogi suntetiwinkingnu puteti sa va faceti iteme singuri?raised eyebrows

| claudiuclaudiu5464 a răspuns (pentru DoctorWhoXD):

Nu pot sa mi fac alte iteme tot +6 pentru ca nu mai am banii si nici nu pot sa gasesc pe jos xD