| raulXXX a întrebat:

Cine ma ajuta sa invat sa dansez DUBSTEP? big grin

13 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Du-te la dans.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate dansa după voma asta? Interesant.

| raulXXX explică (pentru anonim_4396):

Du-te ma si danseaza pe manele ca cocalari u...

| anonim_4396 a răspuns (pentru raulXXX):

Toţi iubitorii de dubshit aveţi mentalitatea asta de om al peşterii? Dacă nu ascult rahatul ăsta, înseamnă că ascult doar manele? Din nou: Interesant.

| Mffy a răspuns (pentru anonim_4396):

Mhhh... FUCK you, SHIT! PACE! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mffy):

Inteligent. Foarte inteligent. Să spui că nu-ţi place un gen de muzică, iar un om să te înjure. laughing Superbă ţară locuită de fiinţe subdezvoltate, semianalfabete şi complet paralele cu o societate normală.

| MrsVamp a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm...intrebarea era cum sa inveti sa dansezi dubstep...tie nici macar nu.ti place genul asta de muzica, atunci e logic ca nu stii cum sa si dansezi..atunci ce cauti aici? (just asked)

| STR1K3R a răspuns:

In primul rand bv ca iti place dubstep!
in al doilea rand uitate pe net si mai cauti tu bafta!laughing

| Tirri28 a răspuns:

Sper sa iti fie de folos tutorialul acesta : http://www.youtube.com/watch?v=IsKS35ztV6A

| Krone a răspuns:

Fumeaza un cui si dansezi ce pl.ta vrei rolling on the floor! :*

| raulXXX explică (pentru Krone):

Ok boss asa cred ca faclaughing)! :*