| anonim_4396 a întrebat:

happyCine ma ajuta si pe mine cu niste porecle pentru numele meu [Andrada]?
Dau fundita pentru cele mai originale si interesantebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andry, Adry, Andy. ai un nume foarte frumos, asa ca orice porecla iti vine bine

8 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Andru. Andu. Andra. Andry. Andy. Anda. Andrad. Andradu. Andrade. Andruts. Anduts. Ada. And. A'.

batting eyelashes frumos nume mai ai

| allleeeee a răspuns:

Ada
Andrutzza
Ade
Andra
Andrutzz
Andry
Ande
Anda
Andy
Anduta
Andita
Andu

| Yuuki_5557 a răspuns:

Am o colega pe nume Andrada si ii se spune Dada

| Alexa_8596 a răspuns:

Andrada=Andy, andra, Andulove struck, Anda, Andrusca love struck - Andry,, Andru, Ada,, Ardna.

| FlorinaRuby a răspuns:

Andra
Andruka
Druka(andruka)[asta o are o BFF de'a mea

| IrxnIroxyI a răspuns:

Hey! Ce spui de : dada, andu, anda, ande, andytz, dutz, drutz, andutz, andrutz, andy, andishor, andru, ada, dudu, dutz, andrutzic, ada, andrutza, dedutza, drutz, andra, andryk;

Ce zici?winking. Sa-mi spui si mie daca ti-ai ales vreuna. Pana atunci, succes in a gasi o porecla!winking

| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Andra, ada, andrutsu, andryz, andry, andre, ade, andrutsa, andreutz, andreuzic.sau poti sa ti pui dif porecle far sa aiba legatura ca numele, sper ca te am ajutat, plss funda?kiss

| R0b3r7o a răspuns:

Andrutza Andra Andry Andrusca Andru Ada Anda Andutza! Fundit@?