| Andrada_2595 a întrebat:

Vreau o porecla pentru mine! Va rog raspundeti repede! As dori niste porecle pentru numele Andrada, Denisa sau daca nu pentru o fata mai baietoasa! Dau funda care imi plac mai mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Anda,Andy,Anduta,Andita,Andruta,Ada,Andrady,Andrutza,Anne,Andriuca,Andre,Andrii,Adda,Andruuuu.
Pentru Denisabig grineda,Den Den, Denise, Dee, Diamond Deny.
Sper ca te-am ajutat cat de cat!
Pa, pa!

| Andrada_2595 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc,o sa aleg una dar nu stiu care pentru ca imi plac toate! Dar imi poti spune si cateva pentru o gata mai baietoasa dar nu boy, am experimentat asta...

| Andrada_2595 explică (pentru Andrada_2595):

Fata*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrada_2595):

Pentru Andra:Andrutu, Ardeiut, Denis, nu mai stiu.
Multumesc frumos pentru fundita!
Te pup!

4 răspunsuri:
| xFakeSmilex a răspuns:

Denisa - Dede, Den, Deny, Dida, Dudu, Denisse, Deisy (Deizi), Dizi, Issa, Didi, Dizi.
Andrada - Andre, Andy, Ann, Deea, Andra, Anne.