| LifeInPink a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste statusuri de razbunare? Va rog. cele mai faine primesc funditahappy

Răspuns Câştigător
| UnZambetPentruToti a răspuns:

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.

Si sunt sonstienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!

La orgoliul meu sa nu te astepti sa te opresc!

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima. ce zici,doare?

Daca iti zambesc asta nu inseamna ca te iert!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n-are timp de o relatie serioasa oh go on

Am un caracter puternic, imi place sa fiu EU, sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul! E cazul sa fi fericita,toate trec,o sa vina altu`!

Cand altii se bucura ca am renuntat,dau din cap, zambeste, si trec pe linia de start!

Nu mintea mea, ci inima e proasta; Ash vrea sa dau delete la amintiri, delete da' nu gasesc tasta;

Dar nu ma intorc la tine pentru ca m-ai facut sa sufar si acum e randul tau sa plangi dupa mine!

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

E genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine, Nu-ti poti da seama, E ceva special la ea!

a fost bine si cu el, dar vei vedea ca fara el e mai bine.

Desi o sa`mi fie dor,de data asta o sa pun orgoliul in fata sentimentelor

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca,Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

Probabil că ai să plângi, Dar ştiu prea bine, Că plângi doar din orgoliu pentru tine

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi, Îţi pare rău, şi mie, da nu te mai vreau înapoi.

E greu cand iti repeti in gand"capu sus trebuie sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti

Trebuie să fii tare, Să demonstrezi că poţi, Să fii în centrul atenţiei şi mai presus de toţi

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care trebuie' sa'l platesc,Cu sustinere,sau fara sustinere,Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire

Ei cred ca pot sa ma vada plangand,dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang

Femeile ca noi au puterea sa obtina totul,fericirea sa curga,fraierii sa planga

Poate ca o alta EA i se va parea mai minunata pentru ca orgoliul meu nu iarta.

sunt o copila tare, nu las ca orgoliul meu sa fie calcat in picoare, de un oarecare!

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege Sunt momente peste care trec si le neg Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc Sa uit ganduri, inghit in sec vorbele spuse din orgoliustraight face

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot vei duce, dar pentru asta e prietenia>big grin

3 răspunsuri:
| myxolaryy a răspuns:

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima. ce zici,doare?
Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n-are timp de o relatie serioasa (daca e vorba)

Am un caracter puternic, imi place sa fiu EU, sa nu arat tristetea din sufletul meu!
Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul! E cazul sa fi fericita,toate trec,o sa vina altu`!

Cand altii se bucura ca am renuntat,dau din cap, zambeste, si trec pe linia de start!

E genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine, Nu-ti poti da seama, E ceva special la ea!

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca, Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

Poate ca o alta EA i se va parea mai minunata pentru ca orgoliul meu nu iarta.

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot vei duce, dar pentru asta e prietenia>

| n1445 a răspuns:

Imi spui ca ma cunosti
Dah uh nu ma cunosti deloc
Asha ca nu ma provoca...
Is mica dah si rea.tonguetongue:.

Cei care ma critica si ma invidiaza vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata tongue

Caut ceva ce cred ca o sa gasesc si stiu ca exista dar nu am gasit inca... vreau sa gasesc pe cineva care sa gandeasca la fel ca mine...caut perlele de amitiri si perlele prieteniei!

Hei tu frumoasa din padurea adormita...nu adormi tu definitiva sa mai scapam de o vita?

Cand ma barfesti...imi dai satisfactie
Cand ma invidiezi...imi dai importanta
Cand ma copiezi...imi dai valoare
Orice ai face p mine...nu ma doare tongue

Te bagi mereu in viata meah...pai normal ca a ta e praf nerd

Tuturor celor care au dat cu pietre in mine...MULTUMESC...cu ele mi-am construit castelul!

Hai uita-te la mine ca mereu imi merge bine.Hai uita-te incoace.Nu's figuri de la versace nici arfe originale.ci doar fite MONDIALE.ca tine intr-o zi vad zece.stilul tau ma lasa rece.nu esti primul care incearca cu VRAJEALA sa ma faca.

Pentru totzii dusmanii mei...le doresc in fata casei 3 masini, POLITIA, SALVAREA si POMPIERII laughinglaughing

Doamne, fa`ma pasare sa ma pot kka pe toti...))

Ma barfesti? nu-i nimic nu ma jignesti '.imi arati doar cat de proasta esti.

Sper sa te ajute :*:*

| Roty a răspuns:

Vreau si eu ceva Filme noi Care Aveti noutati?