| roxyfoxy a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste statusuri faine?

Răspuns Câştigător
| KamyzZa a răspuns:

STATUSURI HAIOASE:
1. Vreau sa stii ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari pe geam de la etaj, ma uit in jos si atunci... rad din nou.
2.M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera!
3.Te`iubesc, saritiar ochii pe peretii zugraviti`... Daca`te mai prind`cu alta`, te`prepar cartofi prajitiwinking
4. DnD mie` rau nu mai pot cad jos din picioare mor. Aoleo ma ia cu lesin . Deseara dau party la mine acasa cine vine? happy
5.De ce te uiti asa la mine? Cu ochi tristi si goi? Nu crezi c-ar fi mai bine; sa-i scoatem p`amandoi?

STATUSURI DE PRIETENIE:
1. Oricand putem sa spunem, ca ne stim din todeauna.In momente grele ne-am intins una alteia mana!love struck
2.Ea nu e sOra mea p bune`.love struck, dar am avut noroc ca` am gasit`o prin atat`a lume love struck
3.Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor.
4.Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.
5. Fereste-te de explicatii. Dusmanii oricum nu te vor crede, iar prietenii nu au nevoie de explicatii.

STATUSURI TRISTE:
1. Tine minte ca. o lacrima adevarata e rece. La fel ca si timpul care nu mai trece.Am, doar simple regrete. Iar ce\'a fost intre noi. False sentimente
2. Poti sa vopsesti cioara`n alb. Tot nu`i porumbel. La fel cum nu`va fi niciuna ce`am fost eu pentru elwinking
3.Cum sa-l iert cand orgoliul este pe primul loc? Cum sa-l uit cand pentru el as renunta la tot?
4.Ridica`ma si spune`mi ca va fi` bine. Ridica`ma si spune`mi : Nu`ti fa`griji, ma`ai pe mine love struck!
5.De azi poti sa apartii oricui.Nu mai e treaba mea! N.ai inteles ca am tinut la tine fara interes, iar acum ma intorc la cum eram bineinteles! :p

STATUSURI DND SAU BRB:
1.DND -Ultimul care m-a deranjat este inca dat disparutwinking.
2.Foaie verde`puisor`. Tu dai BUZZ, eu dau ignorwinking!
3.DnD -> Sunt in cautarea Elodieiwinking.
4.DnD... Hai deranjeaza`ma, Sa vezi cum iti canta dracii livehee hee!
5.DND... bag cuie in priza!

2 răspunsuri:
| TeREe a răspuns:

Poate ca nu trebuie Sper sa poti candva sa uiti de mine Sa uiti ca am trecut prin viata ta Tu meriti mai mult, eu nu-s de tine Nu vreau sa regret poate candva Eu nu pot iubi la fel ca tine Nici sufletul tau nu-l pot avea Nu mai vreau sa suferi pentru mine

| Felicika_8031 a răspuns:

Nu sunt REA sunt SMECHERITA.shy stiu sa ma fac IUBITA Hai sa facem o`ncercare sa vedem care pe care.