| VladoiuDany a întrebat:

Cine ma invata detaliat sa joc la pacanele(ala cu fruit) are funda

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Rosie/neagra rosie/neagra rosie/neagra...la naiba am pierdut toti banii, hai acasa sa mai iau, cam asta este principiul laughing

| FerLin a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......e-aparate/

Uite aici o informatie care ar trebui sa-ti dea raspunsul corect!
Bafta!

| negru30 a răspuns:

L-ai nimerit pe joc - o sa ramai si fara chilotei pe tine de la atatea pacanele

| VladoiuDany explică:

rolling on the floor rolling on the floor)) nu man e decat la caterinca

| DanielSanRO a răspuns:

Ai grija... ca daca iti pica cireasa cireasa cireasa, incepi si strigi doamneee mancati-as...rolling on the floor ETC laughing