| Nuic a întrebat:

De ce acte am nevoie pentru a-mi deschide o afacere? o firma care sa aiba ca obiectiv aparatele mecanice asa zisele "pacanele" "gaminatoare" "fruit" si cam cat m'ar costa actele?

4 răspunsuri:
| ioanionel a răspuns:

Mergi la Registru Comertului si afli toate detalile necesare.
Cred ca ai nevoie de o licenta pentru jocuri de noroc.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Sa faci o firma te costa cam 1500 ron in cazul in care pui o firma sa faca asta ( si recomand, altfel daca te duci singur o sa iti creasca tensiunea la registru comertului ). In cazul jocurilor de noroc este posibil de ceva aprobari in plus asta va trebui sa intrebi firma care se va ocupa de acte.

| Nuic explică (pentru Ucigasuldeprostie):

Si unde gasesc o astfel de firma?