| Nuic a întrebat:

Cat costa un aparat gen "slot machine","gaminator","fruit" aparate mecanice asa zisele "pacanele"?

3 răspunsuri:
| Lisadream a răspuns:

Eu am auzit 2 variante :ca nu se gasesc de vanzare ci doar de "inchiriat"; adica le iei in spatiul tau si un procent din ce castigi ii dai lunar celui care ti le inchiriaza, dau poate jumate -jumate. A doua varianta ca un aparat costa aprox 5000-6000 euro

| Petre_7281 a răspuns:

Minim 2000 de euro.
Daca vrei sa joci gratis incearca pe jocuri-aparate.blogspot.com

| limbutsenebune a răspuns:

Cu 6-700 de euro iti iei pacanele de moare lumeawinking