| Phineas a întrebat:

Cine ma poate ajuta in legatura cu niste coduri de Counter Strike.Nu stiu de ce nu imi merg, din ce cauza e ...nu stiu.
Am auzit ca trebuie sa ai Counter Strike 1.6 din ala vechi...nu stiu daca e asa sau ca e din cauza la pc.
Fundaa pentru cine ma ajuta!

3 răspunsuri:
| Andreiutzu01 a răspuns:

Esti un copil dobitoc si retard. invat cs fara coduri cu cod joaca oricine SI sa nu-mi zici chestii de genu "VREAU SA JOC CU BOTI, cu coduri cas fumate minciunile astea

| Andreiutzu01 a răspuns:

Mda si scuza-ti gramatica laughingm-am grabit sa-l fac BOU primulbig grin