| 1123152525 a întrebat:

Cine ma poate sponsoriza pe facebook la o pagina?
Cu premii pentru conursuri, si cu publicitate ne putem ajuta reciproc!

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Pagina mea are... 20 si ceva de likeuri, oricum, n-am postat linkuri pe alte site-uri, doar pe blogul meu, ca e pagina de fani a blogului, si pe Youtube am ceva subscriberi, doar ca nu pot sa spun intr-un video pagina ta...

| agirll a răspuns:

Buna nu te pot sponsorizabig grin dar daca ai nevoie de o admina te pot ajutahappy as pitea sa te ajut doar asa...big grin

| 1123152525 explică:

Ti-am dat add, cu ce ma poate sponsoriza? si vreau pana la capat la mai multe concursuri!
gen un ipod sau o trusa de 50 lei (ipod shuffle)