| powergirl a întrebat:

Cine poate sa imi spuna ceva titluri de filme indiene? m-as bucura sa imi ziceti cat mai multe imi plac tare mult. ast rasp voastre. au niste filme super.

Răspuns Câştigător
| Kyky a răspuns:

Http://costyboy89.googlepages.com/
Pe acest site vei gasi mai multi actori, langa poza lor gasesti optiunea "Filme"; dai clic si iti apare o lista intreaga de filme in care a jucat. :)
Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Lantul amintirilor. e pref meuu:X

| iulia_5454 a răspuns:

Fanaa
e super tare pacat ca se termina trist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maytrei...nu stiu daca e sau a fost ecranizat dar l-am vazut la teatru. E dupa Mircea Eliade. E ssuuuuuuuppeerr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vagabondul!