| BeetleJuice a întrebat:

Cine practica parkour din bucuresti ca am 12 ani si vreau sa invat sa practic si eu

Răspuns Câştigător
| kronos a răspuns:

Eu zic mai bine te apuci de un sport care implica multa miscare si dexteritate vreo 2-3 ani, dupa aia sa te apuci de parkour, asta daca nu cumva vrei sa incerci prima ta saritura (in cap) de la 3 metrii inaltime, ce vezi la tv si in filmulete pe net ti se pare simplu, ceea ce faci "pe teren" e adevarata provocare happy

3 răspunsuri:
| dya26 a răspuns:

E cam periculos pentru varsta ta nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 14 ani si vreau sa practic acest sport dar nu stiu unde sa ma inscriu

| kronos a răspuns:

Periculos e pentru orice varsta, dar putina pregatire (cum am zis mai sus) ajuta tongue