| RazZor_9900 a întrebat:

Cine se pricepe la pariuri sa imi raspunda cat mai repede va rog. DAU FUNDA!
La pariuri poti sa alegi 1 2 1x 2x sau 12
Ce inseamna 12? Ca o sa castige prima sau a 2. a echipa? deci aici ma poate scoate doar egalul?

Răspuns Câştigător
| bogdanrvd a răspuns:

Da, la pariuri daca pui 12 inseamna ca o sa castige una dintre ele, daca se termina egal ai pierdut.
1x - inseamna egal sau castiga gazdele
x2 - egal sau castiga oaspetii.

| RazZor_9900 explică (pentru bogdanrvd):

K mersi mult.1x si x2 stiu dar 12 nu eram sigur.Deci daca pun 12 nu o sa zica ca am pus 1-2 dalaughing?

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Păi 1 pui când câştigă echipa gazdă, X pui când e meci egal şi 2 pui când câştigă echipa oaspete... De-aia când e un meci tare greu se zice că e de pronostic 1 X 2, adică oricare dintre variante ar putea să fie...

| bogdanrvd a răspuns:

Daca pui 12 atunci cel sau ceea de acolo isi va da seama ca tu ai spus ca o sa castige una dintre echipe.