| alinutza99 a întrebat:

Cine se uita la Inchisoarea Pacatosilor? mie imi place. ce s-a intamplat ca trebuia sa il bage azi la 20h30 si baga Ochii din umbra in loc crying?

funda

9 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Eu ma uit! L-a mutat mai tarziu ca a zis ca foloseste nu stiu ce care e daunator minorilor si l-a pus ceva mai tarziu! Ai timp sa te uiti ca doar e vacanta, nu?winking

| A12NDRA a răspuns:

Da pai a inceput emisiunea asta noua Test de resistenta, parca asa, si acum trebuie sa bage Inchisoarea pacatosilor vineri de la 22 pentru ca o sa fie azi Ochii din umbra.Asta e ce sa facem, da si mie imi place emisiunea.

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Cred ca... nu stiu ce s-a intamplat
Si eu urmaresc, am urmarit pana acum toate episoadele si sunt fooarte interesante. paa chiar nu stiu cred ca au avut pauza sau nu au mai difuzat.

| aisha01eu a răspuns:

Deci cand o s-o dea? Vineri la ora 22? Ca atunci o dadea in reluare. crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara. Si pana la urma mai baga inchisoarea pacatosilor in seara asta sau o baga vineri?
merci de raspuns anticipat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU nu am crezut ca e la ora 20 30 marti si a fost emisiunea ochii din umbra si nu stiu oare mai arata reluare sambata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este si mie imi para rau

| loock a răspuns:

Catalin violentul o tunde pe nevasta lui la zero

| Emima_2838 a răspuns:

Au amendat astea de la televiziune KANAL D pentru l cica era o emisiune prea rea pentru a o vedea copii si au pus`o la ora 2:00 noaptea.:* Sper sa o vezi.happy