| RwoarrxKandii a întrebat:

Cine sta singur acasa cu o prietena/prieten de revelion plzz sa-mi dea si mie niste idei ce am putea face love struck Eu stau toata noapte singura cu o prietena de revelion si nu am nici cea mai muca idee ce am putea face thinking Si anul trecut tot la fel am facut doar ca o vecina venea pe la noi, dar anul asta face revelionul cu vara sa la tsara.Soo ceva idei? big grin

Răspuns Câştigător
| Girll12 a răspuns:

1. dansati
2. faceti poze
3. jucati carti cu pedepse
4. jucati adv sau prov
5. dati petarde, artifici
6. faceti glume
7. faceti un filmlaughing o sa fie superlaughing
8... nu stiulaughing)

sper sa aplici ceva de aici:*
dai funda?:X

7 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

De la miezu noptii sex sex sex

| abcdefgh a răspuns:

Buna! Puteti face ff multe chestii, cum ar fi :
-sa va machiati/coafati
-mai barfiti si voi despre cinavalaughing
-vizionati un film horror (sau de care va plec voua) Nu uitati de floricele:X
-sunati pe cineva
-da-ti pocnitori/artificii
-intrati pe bancuri
-face-ti aman2 baie in costume (de baiebig grin) Credeti-ma e chiar amuzantlaughing
-uitati-va la tv
-mancati(dulciuribig grinbig grinlaughing)
-citi-ti diferite reviste (cumparati maine mai multe reviste: moda etc)
-amintitiva de diferite amintiri amuzante si spuneti-le
Cam atat am prin cap acumbig grin Si inca ceva : DISTRATI-VA! Bye bye

| Kenny a răspuns:

Bautura, bautura si manele
Si femei de 7 stele rolling on the floor)))

Ia in serios doar bautura si distreaza`te love struck Muzica, sampanie, eventual mai chemati pe cineva si petreceti pana`n zori.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pai simplu.Tot ce tine de machiaj, va maimutariti putin asa, un film frumos, de adolescenti ceva, muzica, multaaa muzica, dansati...
Cateva gustari, glume, mima...etc.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Petarde, dansul pinguinului, sa razi de vecini, ceva petarde, un film, mancare, iar petarde

| andrey910 a răspuns:

Adevarul e ca daca faci revelionul acasa o sa fie plictisitor, mai ales daca o sa fiti putini (2)...nu stiu ce ati putea face acasa, dar puteti iesi undeva in oras (la un club etc)

| RwoarrxKandii explică:

@andrei avem 13 ani raised eyebrows nu putem iesi in oras daaah
@cristianorudi7 ammm nu. s pe invers daah raised eyebrows poate tu esti si de asta ai dat acel reaspuns de 2 bani. nu stiu ma gandesc XD

Întrebări recente