| Daydream a întrebat:

Hey,aveti vreo idee de cum imi pot petrece revelionul? nu stiu,de exemplu voi ce faceti de revelion? In fiecare an stau acasa si nu fac nimic si as vrea sa fie diferit anul acesta, multumesc

3 răspunsuri:
| SpeșălGirl a răspuns:

Pai ai putea sa inchiriezi/rezervi o masa in oras alaturi de cei mai buni prieteni.Acolo iti dai seama ca o sa fie muzica, va comandati mancare, bautura etc.Sau, poti da o petrecere acasa la unul dintre prietenii tai, sau chiar la tine.Eu am oganizat petreceri la mine timp de 4 ani, dar mi s-a luat.Anul asta, impreuna cu colegii de clasa, iubitul meu si cei mai buni prieteni merg in oras si stau pana pe la 3-4.

| hipopotomonstruosustertialiofobis a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie si sincer as prefera sa stau acasa la altcineva si sa ma uit la un film. Sa fiu cu cei mai buni prieteni si sa fac ceva simplu si ciudat, sa plimb strazile pe la 1 noaptea si sa facem ceva impreuna. Nu cred ca te ajuta dar asta mi-as dori eu...

| TheNbhd a răspuns:

Ba, nu stiu ce vrei sa faci tu, dar eu imi fac revelionul acasa la cea mai buna prietena cu familiile noastre, stam in trebusoara noastra pana pe la 1-2 dimineata si acasa, nimic special laughing Ar fii fain gen sa mergi prin oras la un restaurant sau pub cu prietenii/iubitul, daca tot vrei idei.