| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Ce faceti maine de Revelion?
Eu anul acesta o sa stau acasa straight face, nici parintii nu vor pleca, deci va fi un Revelion plictisitor.Probabil ca o sa stau toata noaptea la PC laughing. Toata lumea s-a gandit unde va face revelionul,numai eu nu.M-a chemat si o prietena dar am refuzat pentru ca va fi la fel de plictisitor plus de asta, va veni o verisoara de-a ei cu iubitul si na...straight face.
Ce as putea face?straight face Totusi, este ultima zi din acest an si nu vreau sa o pierd asa...
P.S: Un an nou fericitttt!

Răspuns Câştigător
| Juleuuss a răspuns:

Eu voi sta împreună cu prietenul meu, laptopul.

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ieși în club, este distracție.
Eu o să fac o plimbare nocturnă după o cupă de șampanie.
La mulți ani!
Pa, pa.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc,La multi ani! Sincer, as iesi, dar nu am cu cine.Majoritatea sunt la petreceri, si na, cred ca toate cluburile sunt pline.

| Pricked a răspuns:

Si eu stau tot acasa. straight face

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru Pricked):

Si ce ai de gand sa faci? laughing

| Pricked a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Sa petrec in familie.

| Emoxi a răspuns:

Si eu stau tot acasa laughing o sa fie faainn laughing

| valentino52 a răspuns:

Nu inteleg de ce nu ai acceptat invitatia. Daca vine o verisoara cu iubitul care e problema?

| xXdoareuXx a răspuns:

Eu una stau cu ai mei. Poti sa te uiti la un film de preferat o comedie, asculta muzica. La multi ani!

| stpu a răspuns:

Pai cate zile d-astea am pierdut eu asa... La un moment dat o sa te obisnuiesti laughing
Maine cred ca ma voi rataci intr-un club printre silicoane laughing
Eu cand eram in situatia ta, imi luam in camera 1-2 sticle de vin, le dadeam peste cap si ma trezeam pe 2-3 ianuarie laughing
Petrecere frumoasa! big grin Un an nou fericit!

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru stpu):

Multumesc! Un an nou fericit si tie!

| puffii548 a răspuns:

Si eu stau acasa. Si totdeauna a fost misto. M-am jucat cu surioara toata noaptea si am facut tot felul de miscari am dansat si am cantat(avand in vedere ca eu cant la pian si la vioara, sora mea vocal, ea face cu mine balet si gimnastica, si tetru) avem foarte multe activitati si avem ce face toata noaptea. Incearca sa te distrezi.

| KRIIIX a răspuns:

Toti cei care stam acasa, hai sa facem o conferinta pe mess, de plictiseala laughing)! Un an nou fericiiiiit :d!

| AidaCR a răspuns:

Eu de revelion ma duc cu o gasca de 20 de persoane la o fata acasa. O sa ma distrez super tare.
Daca as fi fost in locul tau as fi acceptat sa ma duc la prietena ta... e nasol sa stai singura de revelion dar tu ai ales.
Sa te distrezi :*.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru AidaCR):

Pai si chiar daca merg, tot asa ma plictisesc.Adica,ea nu vrea sa dansam, sa ne uital la filme.Probabil o sa vorbeasca ore in sir la telefon, si eu.straight face stau. Asa, acasa cel putin stiu ca ma pot uita la un film daca ma voi plictisi.

| AidaCR a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Nu ai mai avut nicio invitatie de la altcineva?
Sau macar cheama tu pe cineva la tine.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru AidaCR):

Va veni o verisoara,dar nu se schimba nimic.laughing)
Sunt emisiuni la TV,filme, muzica, artificii, mancare, poze. Asta e laughing.

| AidaCR a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Hmmm....pai imi pare rau ca nu o sa ai parte de prea multa distractie... dar o sa fie ok si asa. :*:*:*

| GreenLemon a răspuns:

Anul asta se poarta statul acasa:-))Mai ales daca esti singlewhistling

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru GreenLemon):

Singura,singurica,dar totusi laughing) stau acasa... Uraaat! Si cand ii aud pe ceilalti ca pleaca petrecere angry...

| anda96 a răspuns:

A avut dreptate GreenLemon se poarta statul acasa. Si eu sunt condamnata la asta laughing. Trebuie sa ne resemnam. Eu una o sa imi spun prietenii sa mai vorbim si noi, voi sta pe mess ascultand muzica si ma voi uita la filme. Asta-i soarta :