| AnAsTaSiUcA a întrebat:

Cand incepe noul sezon RObotzi? Stiu ca au intrat in vacanta, dar pe ce data incepe? Fundita! happy

12 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Pai cand incepe si scoala. Funda?

| RiRi5846 a răspuns:

De fapt incepe de 22 septembrie.happy

| LexieG a răspuns:

Incepe pe 12 septembrie

| AnAsTaSiUcA explică:

Am sa dau fundita la cel mai bun raspuns dupa ce vad pe ce data sigur incepe! Ca sa fiu sigura ca ati raspuns corect!

| Laura11 a răspuns:

Va aparea luna asta in septembrie nu se stie exact cand cei din echipa robotzilor inca lucreza la episoade(fundita)

| MalikBitch a răspuns:

Din sept cred

| anncky a răspuns:

In septembrie big grin

| anncky a răspuns:

Pe 8

| anncky a răspuns:

Pe 15 big grin adica joia asta happy
ori pe 15 seara ori 16 dim big grin cam asa

| anncky a răspuns:

thinking D`me.
Pana acum s`au afisat o gramada de date,, si vad ca nu sunt bune
Acum, unii spun ca incepe pe 22. dar nici aceasta daca nu e sigura puppy dog eyes

| BrOnaJeu a răspuns:

Cam pe data de 12 septembrie sau 1 nu stiu sigur!

| oNaDy a răspuns:

V-a incepe in joia de dupa inceputul scolii...si probabil vor fi filme nu animatii ramane de vazut.