| TiaFCRB a întrebat:

Cine stie cum e plaja eforie sud in anul acesta? Dau funda mare de tot.

Răspuns Câştigător
| Cioxan a răspuns:

E "nebunie" in sensul ca e curata, ingrijita, in apa nu gasesti alge si pana acum nu pera am vazut multi turisti! Eu stau intr-un oras din apropiere si ma duc de fiecare data cand e cald! funditabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Traianosik a răspuns:

Iti sugerez sa te duci in luna August ca luna asta ploua si este frig iar o vacanta la mare fara plaja e nimic!

| Anonymous1247 a răspuns:

E superba :X

| missBrebi_9061 a răspuns:

Probabil ca e frumos acolo doar ca ploaia o sa strice totbig grin