| Danyel129 a întrebat:

Cine stie cum pot sa salvez o pagina la google chrome acolo in fata sal am? Va rog. Dau fundita.

5 răspunsuri:
| Danyel129 explică:

Am vrut sa zic cum imi salvez o pagina ca cand dau click dreapta nu-mi apare edit.

| pishpi4u a răspuns:

Click dreapta edit si pui link de la site big grin

| pishpi4u a răspuns:

Click dreapta pe o fereastra de la google chrome Edit si pui link-u dai ok si cand vei da click te da pe site

| potzo a răspuns:

"acolo in fata sal am"
Ce?!
Incerc sa ghicesc ce ai vrut sa spui, sper ca tu stii...
Incearca Ctrl+S

| SxD a răspuns:

Stai ca nu pricep ce zici. Daca te referi sa il ai in bara de sub link, e o stea acolo. Da click si trebuie sa-ti apara. [ sper ca ai inteles ceva. :-s ]

Întrebări recente